אליפות ישראל 2017 - DOTA 2

DotA 2 חוזר לאליפות ישראל בספורט אלקטרוני 2017.

אליפות ישראל ב-DOTA 2

אודות הטורניר

אליפות ישראל הראשונה ב-DOTA 2 התקיימה בשנת 2014. הפופולאריות העולמית של הכותר לא פסחה על ישראל, שממנה גם הגיע טל "Fly" אייזיק, אחד משחקני ה-DOTA 2 הטובים והמפורסמים בעולם. השנה, DOTA 2 חוזר לאליפות ישראל עם טורניר פתוח הכולל תחרות מוקדמות מקוונת. 4 קבוצות יגיעו לאליפות ישראל, אך רק אחת תהיה האלופה ותטוס לשחק בטורניר ה-WCA העולמי.


הפרטים הבסיסיים

  • מתי? ההרשמה החינמית לטורניר תיפתח בקרוב
  • מי? כל אחד מגיל 14 ומעלה
  • מה משחקים? 5v5 תחרותי
  • בכמה זוכים? קופת פרסים בשווי אלפי שקלים!


טבלת הפרסים

מקום בטורניר פרסים
מקום ראשון - בקרוב -
מקום שני - בקרוב -
מקום שלישי - בקרוב -

אודות המשחק

ההמשך לזירת הקרב מרובת-המשתתפים המקורית. DotA 2
תמונה מתוך המשחק - שיתוף פעולה ושימוש נכון ביכולות חיוניים לניצחון

DotA 2 הוא משחק חינמי ומרובה משתתפים מסוגת ה-MOBA שמפותח ומופץ ע"י חברת Valve. המשחק נחשב להמשך של "Defense of the Ancients" (DotA), שהיה מצב משחק שפותח ע"י שחקני משחק האסטרטגיה Warcraft III למחשב האישי.
ב-DotA 2, השחקן חבר באחת מתוך שתי קבוצות המורכבות מחמישה שחקנים, כאשר כל אחת שולטת בבסיס המצוי בזירת המשחק. כל אחד מהשחקנים שולט בדמות ייחודית ועוצמתית שנקראת "גיבור", ולכל אחת יכולות משלה וצורת משחק שונה. במהלך המשחק, על השחקנים לצבור ניסיון וחפצים שונים על מנת להילחם בקבוצה היריבה ולהפיל את ההגנות שלה. הקבוצה מנצחת בכך שהיא הראשונה להשמיד את המבנה השמור ביותר בבסיס הקבוצה האויבת, הידוע כ"Ancient" ("עתיק").
למשחק קיימת סצנה תחרותית פעילה ונרחבת, כשקבוצות מכל רחבי העולם משתתפות בליגות וטורנירים - כאשר הגדולים ביותר מתוכם מציעים קופת פרסים בשווי מיליוני דולרים. הטורניר הידוע ביותר הינו האינטרנשיונל (The International) - שמופק ע"י Valve, ומציע את קופת הפרסים הגדולה ביותר בספורט אלקטרוני - בשנת 2016, הטורניר חילק 18 מיליון דולר לזוכים.

בקרוב
בקרוב
לטורניר זה עדיין אין משתתפים רשומים.