אליפות ישראל 2017 - Rocket League

לראשונה בישראל: אליפות ישראל ב-Rocket League! מי יקחו את גביע המדינה בכדורגל מכוניות?

אליפות ישראל ב-Rocket League 2017

אודות הטורניר

Rocket League הוא אחד מכותרי הספורט האלקטרוני החמים של התקופה האחרונה. למשחק סצינה תחרותית פעילה בעולם וגם בישראל, עם טורניר מיוחד בגביע החורף בספורט אלקטרוני של 4DV.
באליפות ישראל, Rocket League הינו אחד מהטורנירים המרכזיים. 8 קבוצות יעלו מתוך שלב מוקדמות מקוון, אך רק אחת תהיה אלופת המדינה הראשונה ב-Rocket League.


הפרטים הבסיסיים

  • מתי? ההרשמה למוקדמות בחינם תוכרז בהמשך.
  • מי? כל אחד מגיל 12 ומעלה.
  • מה משחקים? 3v3 תחרותי
  • בכמה זוכים? קופת פרסים בשווי אלפי שקלים!


טבלת הפרסים

מקום בטורניר פרסים
מקום ראשון - בקרוב -
מקום שני - בקרוב -
מקום שלישי - בקרוב -

אודות המשחק

Rocket League
תמונה מתוך המשחק. כדורגל עם מכוניות מתנגשות

Rocket League הוא משחק כדורגל-מכוניות שפותח ומופץ ע"י חברת Psyonix. המשחק שוחרר לראשונה למחשב האישי ול-Playstation, עם גרסאת XBOX ששוחררה לאחר מכן בשנת 2016.
המשחק מתואר ע"י המפתחת כ"כדורגל, אבל עם מכוניות מונעות בדלק טילים", והוא מציב קבוצה של בין אחד לארבעה שחקנים כנגד קבוצה יריבה, כשכל שחקן מפעיל מכונית עם מנוע טילים כדי לדחוף את הכדור לשער היריב ולהבקיע גול. על אף שמצב המשחק הפופולארי ביותר הוא כדורגל, המשחק תומך גם במצב משחק כדורסל, הוקי ועוד.
Rocket League נחשב לאחד המשחקים המצליחים של התקופה האחרונה, ובו שיחקו לפחות 18 מיליון שחקנים נכון לשנת 2016. הוא נחשב לכותר ספורט-אלקטרוני מצליח, וקבוצות מקצועיות מאמצות שחקני Rocket League להשתתפות בטורנירים הגדולים והנחשבים בעולם, כולל ליגת ה-RLCS העולמית.

בקרוב
בקרוב
לטורניר זה עדיין אין משתתפים רשומים.